Juventus Yeni Defansıyla Sahada

Yeni transferleriyle Juventus ve Tottenham karşı karşıya
Juventus v Tottenham
Temmuz 21,2019
14:00

İtalya’da şampiyonluklara ambargo koyan ancak Şampiyonlar Ligi’nde bir türlü istediği şampiyonluğu elde edemeyen Juventus geçen sezon hücum gücünü Cristiano Ronaldo’yu transfer ederek güçlendirmişti. Bu sezon ise özellikle savunma hattında genç yetenekleri katarak hedefine ulaşmaya çalışacak. Geçen yıl Şampiyonlar Ligi finaline kadar çıkan ancak Madrid’deki maçta Liverpool’a 2-0 yenilen Tottenham ise yine güçlü ve oldukça iyi bir ekibe sahip. Juventus ile Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nda karşılaşacak olan Tottenham ne derece güçlü olduğunu ve bu yıl da Şampiyonlar Ligi’nde başarılar elde etmeye hazır olduğunu göstermek istiyor. Oldukça heyecanlı ve karşılıklı gollerin olmasının beklendiği maçta bütün gözler Juventus’un yeni transferlerinden Merih Demiral’ın üzerinde olacak.

BONUS: 700TL'YE KADAR 200%
Şimdi Oyna
  • Bu sezon Juventus’un neredeyse bütün hatları oldukça kaliteli ve güçlü isimler ile dolu. Ancak ne kadar kaynaştıkları ve takım haline geldikleri belli değil. Bir takımın kadrosunun oldukça iyi oyuncularla kurulu olsa da aralarında iletişim olmadığında pek de başarılı olamayacağını bilmeyen yoktur. Tottenham maçı İtalyan devinin bu yıl Avrupa’daki başarısını görme açısından büyük önem taşıyor.
  • Tottenham bu sezona özellikle orta sahaya yönelik transferleriyle başladı. Takım her ne kadar Şampiyonlar Ligi’nde finale çıkabilmiş olsa da esasında hızlı atağa çıkmadığı ve orta sahada sorunlar yaşadığı biliniyordu. Uluslararası Şampiyonlar Kupası maçları Tottenham’ın yeni transferlerinin takıma ne derece etki yaratacağını göstermesi açısından önemli.
  • Her ne kadar Uluslararası Şampiyonlar Kupası katılan takımlar açısından hazırlık ve daha fazla forma satışı anlamına gelse de kendi kalibrelerindeki rakiplerle mücadele etmeleri açısından da önem taşıyor. Tottenham karşısına çıkacak olan Juventus her alanda iyi bir takım olduğunu göstermek isteyecektir. Özellikle atağa çıktığı zaman gol bulmak için her yolu deneyecektir. Diğer yandan yeni transferlerin defansı ne derece güçlendirdiği belli olacak. Özellikle iyileşen Harry Kane ve formdaki Son Heung-Min her defansı zorlayacak etkili ikili.
  • Orta sahadaki iyileştirmeleri görmek açısından Juventus mücadelesi Tottenham için biçilmiş kaftan. Rakibinin bütün bölgelerde oldukça güçlü olduğunu bilen İngiliz ekibi maçın özellikle orta sahada geçeceğinin de farkında. Bu sebeple kanatlardan yapılacak ataklar ve kapılacak toplar sezonun geleceği açısından önem taşıyacak.

Juventus ile Tottenham arasındaki Uluslararası Şampiyonlar Kupası’nda favori Juventus. Özellikle forvet alanında Ronaldo gibi bir gücü olması takımı bir adım öne geçiriyor. Tabii bu hazırlık maçı olduğu için karşılıklı goller görülecektir. Her iki yarıda da gol olması büyük ihtimal ve bu derece güçlü ekiplerin maçında toplam gol 2,5 üstü olur.

Bahis yap -