Spartak Moscow Gol Sorununu Aşmalı

Spartak Moscow deplasmanda galibiyet arıyor
Rostov v Spartak Moscow
Temmuz 20,2019
21:30

Geçen yıl ligi üçüncü olarak bitiren Spartak Moskow bu sezon yeniden şampiyon olmak istiyor. İlk maçta kazanmak için oldukça çaba gösteren ve aradığı golü son saniyede bulan Spartak Moscow henüz lige hazır bir görüntü vermedi. Rakibi Sochi de iyi bir oyun ortaya koydu ancak son bölümde kalesine hapsolunca golü yedi. Spartak Moscow’un bu haftaki rakibi Rostov ise ilk maçında iyi bir oyun ortaya çıkardı ve evindeki mücadeleyi 2-1 kazandı. Ancak Rostov ilk yarı iyi oynayıp iki gol bulmasına karşın rakibi Orenburg ikinci yarıda maça dengeyi getirdi ama mağlubiyetten kurtulamadı. Rostovlu oyuncuların 90 dakikalık zor maçları çıkarabilmeleri için önlerinde hala zaman var. Şayet bu hafta Spartak Moscow’u ilk devre iyice yoramazlarsa işleri zorlaşır.

BONUS: 500TL'YE KADAR 100%
Şimdi Oyna
  • İlk haftayı 3 puan ile kapatan Spartak Moscow daha iyi olacağının görüntüsünü verdi. Yine de ilk haftalarda puan kaybı yaşamamak adına çok dikkatli olması gerek. Takımın kondisyonu ligdeki diğer pek çok ekibe göre daha iyi. Ayrıca kazanmaya da istekleri var. Bu hafta özellikle ilk yarıda zorlanacaklardır ama ikinci devre görece kolay geçecek gibi.
  • İlk haftanın maçlarında rakibini farklı yenen çok takım olmadığı için Rostov 2-1’lik skor ile bir anda kendisini üçüncü olarak buldu. Fakat, bu pozisyonunu koruması biraz zor. Öncelikle bu haftaki rakiplerine kıyasla kondisyonları daha zayıf. Şayet ilk devre aradıkları gol veya golleri bulamazlarsa işleri oldukça zorlaşır.
  • Spartak Moscow rakibinin ilk devrede daha etkili oynadığını bildiği için oyunu orta alana yıkmaya ve özellikle pas oyunlarıyla Rostov’u yormaya çalışacaktır. Bunu başarabilirler ise ikinci yarıda galibiyet golü için yüklenebilirler. Tabii, Spartak Moscow beklemediği bir anda golü de bulabilir. Bu Rostov’un işini oldukça zorlaştırır. Ancak yine de öncelikleri rakibi durdurmak olacaktır. Bunu da başaracaklar güçteler.
  • Rostov ikinci yarıda kalesine çekilecek ve oyunu kendi yarı alanında kabul edecektir. İlk 45 dakikada galibiyeti golü atamazlarsa ikinci devre kontra ataktan gol bulmaya bakacaklardır. Bunu başarabilip başaramayacakları ise rakibin geri dönüşteki hızına bağlı. Yine de maçın ilk yarısı daha zevkli geçecektir.

Rostov ile Spartak Moscow arasındaki maçta konuk ekip favori durumda. Ancak maçın berabere bitme ihtimali de az da olsa var. Bu sebeple x2 en az riskli taraf bahsi olur. Toplam gol 2,5 altında kalırken karşılıklı gol ihtimali de oldukça az.

Bahis yap -